Order Picker - Jumbo

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Order Picker.

Praca polega na: zbieraniu zamówień ( głównie świeżych produktów) za pomocą słuchawek ( pikowanie, pakowanie, stickerowanie, sprawdzanie jakości produktów). W miejscu pracy jest około 2 °C.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat.b

  • Motywacja

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu dobrym

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie  (Wifi internet)

  • Ubezpieczenie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu

  • Płacę 11,59eur brutto/h ( od 21 lat) + dodatki zmianowe

Dodatki zmianowe: praca w godzinach od 18:00 do 21:00 dodatek zmianowy 35% czyli stawka 16,13 e brutto/h

Praca w  godzinach od 24:00 do 6:00 dodatek zmianowy 50 % czyli stawka 17,92 e brutto/h

  • Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku

    • 1 zmiana   06:00 do 15:00

    • 2 zmiana   15:00 do 22:00

    • 3 zmiana  11:30 do 18:00
  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym (możliwośc otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Beilen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-07-29