Pracownik załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  Pracownik załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych .

Praca polega na rozładunku/załadunku przesyłek oraz paczek kurierskich.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu minimum podstawowym

  • Chęć podjęcia pracy na dłuzszy okres czasu

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca 3 zmianowa od poniedziałku do piątku.

    • 1 zmiana od 13:00 do 22:30
    • 2 zmiana od 15:00 do 00:00
    • 3 miana od 00:00 do 10:00
  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 10,60 eur brutto/h + dodatek zmianowy

  • Dodatki zmianowe w godzinach od 00:00 do 06:00 dodatek zmianowy 45% , od godziny 20:00 do 00:00 dodatek 35%

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Veenendaal

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-06-04