Kucharz w Hotelu

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Kucharz

Praca na kuchni w hotelu polega głównie na przygotowywaniu posiłków.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy rowerem ( 4 km)

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 12,50 eur brutto /h ( od 21 lat) + 100 euro netto do wynagrodzenia

  •  Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Duiven

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-08-09