Order Picker

Opis stanowiska

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:  Order Picker.

Praca polega na zbieraniu i skompletowaniu zamówień za pomocą skanera ręcznego (produkty jakie jak: ketchupy, chusteczki higieniczne, słodkości, puszki z karmą dla zwierząt itp.).

Do obowiązków pracownika należy również dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Mile widziany własny transport lub dojazd do pracy płatny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie
  • Motywacja i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  •           Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  •           CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy

  • Prace w systemie 2 zmianowym

            - zmiana ranna  06:00 do 15:00

            - zmiana popołudniowa  15:30 do 00:30

  • Płacę 11,69  € brutto/h (od 21 lat) + ADV 0,92 do każdej godziny = 12,61 eur brutto/ h.

     Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie (Wifi internet)

  • Wypłaty w systemie  tygodniowym

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oosterhout koło Nijmegen

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-04-07