Spawacz MIG MAG

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Spawacz w przedsiębiorstwie produkującym taczki.

Do głównych obowiązków należą: przygotowanie elementów do spawania , spawanie metodą MIG-MAG, ogólna obróbka metali, prace spawalnicze w warsztacie, produkcja i cięcie metalu, dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy, utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

Wymagania

  • Silna motywacja

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na Mig-mag

  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - min. komunikatywny

  • Dokładność, precyzja i odpowiedzialność

  • Mile widziany własny środek transportu- nie wymagany

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Zakwaterowanie NL
  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Zwrot kosztów dojazdu lub możliwość otrzymania auta służbowego

  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do piątku, soboty będą pracujące dla zmiany rannej w tygodniach 35-42

    • zmiana ranna  07:00 do 16:00

    • zmiana popoludniowa  16:00 do 01:00

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Płacę 13,48 eur brutto/h + dodatek zmianowy 13,3 %
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

    Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Tiel

  • Kategoria

  • Dostępna od

    2021-06-24