Pracownik hotelu - zmywak VDV

Opis stanowiska

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik kuchni - zmywak.

Praca na zmywaku w hotelu polega głównie na obsłudze zmywarki, zmywaniu naczyń, nabłyszczaniu ręcznym naczyń i sztućców oraz  sprzataniu kuchni.

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane własne auto (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym A1/A2

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • BSN (sofi) wymagany
  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

Oferujemy

  • Zakwaterowanie w miejscowości Zeist

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Wypłaty w systemie 4-tygodniowym (możliwość otrzymania zaliczki co tydzień)

  • Płacę 10,67 eur brutto/h  (od 21 lat)

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Harderwijk

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2022-07-04