Dojazd i transport


 *Uwaga nie dotyczy w przypadku gdy oferta pracy wymaga własnego transportu*

 

Otrzymaliście i zaakceptowaliście ofertę pracy. Nie musicie się martwić jak dojechać do Holandii. Zorganizujemy transport, którym bezpiecznie i bez problemów dojedziecie do Naszego klienta.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas zawsze bardzo ważne. Nie tylko w pracy czy w miejscu zamieszkania, ale również na drodze. Samochody Naszych  klientów są zadbane i regularnie kontrolowane.

W momencie gdy rozpoczniesz prace zostanie zapewniony Ci transport do pracy i z powrotem do miejsca zamieszkania. Jeżeli jesteś kierowcą samochodu możesz z niego korzystać również do celów prywatnych, np. aby zrobić zakupy. Oczywiście obowiązują pewne zasady, które muszą być przestrzegane i o których zostaniesz uprzednio poinformowany. W przypadku niektórych zakładów pracy istnieje możliwość zakwaterowania w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu pracy. W takim przypadku nie potrzebujesz samochodu gdyż do pracy możesz chodzić pieszo. Może się także zdarzyć, że do pracy będziesz dojeżdżał (a) rowerem (w przypadku zamieszkania nie dalej niż 5 kilometrów od miejsca pracy).