Uczciwa i legalna praca

 


Biuro pośrednictwa pracy jest ogniwem łączącym potencjalnego pracownika z pracodawcą (który zatrudnia w kraju lub zagranicą)


A tak wygląda to w praktyce:
Rejestrujesz się w Naszym biurze i czekasz na odpowiednią ofertę. Oferty pracy przesyłane są za pośrednictwem Naszych klientów z kraju oraz zagranicy do biura Wiatrak-Jobs, gdzie odbywa się rekrutacja. Jeżeli spełniasz wymagania pracodawców, pracownik biura zadzwoni do Ciebie i przedstawi konkretną ofertę.

Zostaniesz wówczas poinformowany w celu podpisania umowy pośrednictwa pracy. Przejazdy zagranicę organizowane są przez nasze biuro przy współpracy z Naszymi klientami (nie dotyczy ofert gdzie wymagany jest własny samochód). Po podpisaniu umowy zostaniesz dokładnie poinformowany o miejscu i czasie wyjazdu.

Za granicą przywitają Cię polskojęzyczni pracownicy Naszego klienta, którzy pomogą Ci w wypełnieniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz poinformują o zasadach panujących w firmie. W razie potrzeby otrzymasz od Naszego klienta samochód służbowy celem dojazdów do pracy bądź zostaniesz poinformowany, o której godzinie i przez kogo zostaniesz następnego dnia odebrany i zawieziony do pracy.

Podczas Twojego pobytu za granicą masz możliwość kontaktu z pracownikami biura na miejscu. W tym celu uprzednio uzyskasz wszystkie ważne i praktyczne informacje od pracownika Wiatrak-Jobs.