Pracownik załadunku i rozładunku kontenerów

Opis stanowiska

Oferta pracy w Niderlandach

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko:  pracownik rozładunku / załadunku kontenerów

Praca polega na rozładunku / załadynku kontenerów  za pomocą elektrycznego wózka paletowego EPT .

Do obowiązków pracownika należy dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na wózek EPT

  • Znajomość języka angielskiego  lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane prawo jazdy kat b

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Dojazd do pracy autem służbowym

  • Praca 2 zmianowa od poniedziałku do soboty

    • zmiana ranna  06:00 do 14:00

    • zmiana popoludniowa  14:00 do 22:00

  • Wypłaty w systemie 4 tygodniowym ( możwilośc otrzymania zaliczki co tydzień )

  • Płacę 10,71 eur brutto/h ( od 21 lat) + dodatek zmianowy 8,75%  ( łącznie 11,64 eur brutto h )
  • Bonus co 4 tygodnie w wysokości 200 eur brutto

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dluzszy okres czasu

Oferta pracy tymczasowej

  • Aplikuj
  • Miejsce pracy

    Holandia, Oss

  • Kategoria

    Produkcja

  • Dostępna od

    2021-06-21