Kucharz/kucharka-restauracja

Aktualna

Agencja Pośrednictwa Pracy „Wiatrak-Jobs” dla swojego klienta w Pile poszukuje kandydata do pracy w restauracji na stanowisku: kucharz/kucharka.

Miejsce pracy- Piła

Obowiązki

  • Przygotowywanie potraw z zachowaniem zasad higieny.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem

  • Planowanie potraw do sprzedaży z bemara w sposób różnorodny i urozmaicony,

  • Kontrolowanie w ciągu dnia jakości potraw znajdujących się na bemarze.

  • Utrzymanie właściwego stanu higieniczno – sanitarnego pomieszczeń kuchni, sprzętu kuchennego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale od 3300 zł brutto do 3800 zł brutto/m w zależności od doświadczenia

  • Umowa zlecenie na okres pierwszych 3 m-cy, następnie umowa o pracę

  • Pracę w miłej atmosferze

Wymagania

  •  Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharz

Rekrutacja

  • I etap rekrutacji:

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail: iwona@wiatrak-jobs.pl lub osobistego przekazania CV w biurze mieszczącym się przy ulicy Okrzei 19/1 64-920 Piła.

W CV prosimy o załączenie klauzury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez agencję „Wiatrak-Jobs” Marta Kłysz w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

  • II etap rekrutacji:

Rozmowa kwalifikacyjna w agencji „Wiatrak-Jobs” w Pile .

  • III etap rekrutacji:

Rozmowa z przyszłym pracodawcą .