Monter nawilżaczy powietrza

Aktualna

Poszukujemy kandydatów dla Naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku:

monter nawilżaczy powietrza.

Zakres obowiązków:
montaż, skręcanie oraz testowanie nawilżaczy powietrza.

Miejsce pracy :Sint-Oedenrode

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego minimum na poziomie dobrym
  • Min. podstawowa znajomość języka niderlandzkiego
  • Wykształcenie techniczne lub hobby są bardzo mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Dokładność w wykonywaniu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Własny transport do pracy
  • Własne zakwaterowanie max. 25 km od SINT OEDENRODE

Oferujemy:

  • Płacę €13,56 e / godz + dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Praca w systemie 1 zmianowym, od 08:00 do 17:00
  • Regularne wypłaty w systemie tygodniowym
  • Możliwość podjęcia nadgodzin
  • Ubezpieczenie NL

Prosimy o przesłanie CV w jęz. angielskim lub niderlandzkim na adres email: iwona@wiatrak-jobs.pl