Operator procesu produkcji

Aktualna

Dla Naszego klienta w Falmierowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator procesu w destylarni

Miejsce pracy: Falmierowo
Opis stanowiska:
nadzór nad procesem produkcyjnym zapewniając jakość, wydajność i efektywność; stały monitoring punktów krytycznych i kontrolnych, analiza kluczowych wskaźników procesu produkcyjnego oraz proponowanie działań usprawniających, podejmowanie działań interwencyjnych w razie awarii, współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości produkcji, minimalizacji czasu przestoju, ścisła współpraca z przyzakładowym laboratorium i magazynem firmy

Wymagania:
  • wykształcenie średnie/ średnie techniczne/ wyższe techniczne
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobre rozumienie zasad pracy zespołowej i zasad systemu zapewnienia jakości;
  • wysoki standard pracy i sumienność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych w razie awarii
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego/ładowarki

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • pracę w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • zdobywanie specjalistycznej wiedzy
  • wynagrodzenie odpowiadające stawianym i realizowanym zadaniom
  • premie świąteczne, dopłaty do wypoczynku;
  • ubezpieczenie grupowe
  • pracę zmianową w ruchu ciągłym