Operator wózka widłowego

Aktualna

Poszukujemy kandydatów dla Naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego Reach Truck (boczny) lub Heft Truck (przedni)

w firmie transportowej zajmującej się dystrybucją jednośladów (motory,skutery,quady itp.)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca polega na załadunku, rozładunku czy kontroli jakości jednośladów oraz również zbieraniu zamówień.

Miejsce pracy : Tiel

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Motywacja
  • Prawo jazdy kat B oraz własny transport do pracy

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie NL
  • Brak stawki wiekowej
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,00 euro  brutto/h. Nadgodziny liczone powyżej 40 h w tygodniu płatne + 30% do każdej przepracowanej godziny
  •  Możliwość podjęcia nadgodzin
  •  Regularne wypłaty w systemie miesięcznym
  •  Zakwaterowanie
  • Możliwość pozostania na zakwaterowaniu prywatnym
  • Zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km- 0,19€ za każdy kilometr