Order picker

Aktualna

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: order picker

Opis stanowiska:
Praca polega na zbieraniu zamówień w magazynie z kosmetykami oraz produktami gospodarstw domowych
Miejsce pracy: Heteren

Wymagania:
  • doświadczenie
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • motywacja
  • znajomość jęz. angielskiego lub niderlandzkiego (min. w stopniu komunikatywnym)
  • posiadanie prywatnego transportu do pracy lub prawo jazdy Kat. B

 Oferujemy:
  • pracę w systemie 2-3 zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 11,40 eur brutto/h (od 21 lat) + dodatek 0,90 eur brutto/h do każdej godziny = 12,30 eur/h + dodatki zmianowe: od godziny 20:00 do godz. 22:00 dodatek zmianowy wynosi 25% = 15,37eur/h  – od godziny 22:00 do 6:00 dodatek wynosi 50% do każdej godziny = wynagrodzenie 18,45 eur/h
  • regularne wypłaty w systemie 4 tygodniowym (cyklicznie co 28 dni)
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min 3 miesięcy
  • ubezpieczenie NL
  • zakwaterowanie (internet Wi-fi)
  • opiekę polskich rezydentów
  • zwrot kosztów dojazdu