Order picker

Aktualna

Poszukujemy kandydatów dla Naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku:

order picker

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 Zbieranie zamówień, stickerowanie produktów, prace ogólno-magazynowe.

MIEJSCE PRACY: Alsmeer

Wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego lub holenderskiego na poziomie dobrym/bardzo dobrym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku order picker
  • Posiadanie certyfikatu na wózki widłowe czołowe, boczne lub EPT będzie dodatkowym atutem
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres
  • Zdolności manualne oraz techniczne
  • Dokładność w wykonywaniu pracy
  • Własne zakwaterowanie
  • Posiadanie prywatnego transportu do pracy

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie NL
  • Płacę €10,18 /godz. brutto + dodatki zmianowe oraz dodatki za pracę w godz. nadliczbowych (od 135% do 300%)
  • Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość podjęcia nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • Regularne wypłaty w systemie tygodniowym

Prosimy o przesłanie CV w jęz. angielskim lub niderlandzkim na adres emailiwona@wiatrak-jobs.pl