Piekarz przemysłowy- piekarnia

Aktualna

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy osób do pracy na stanowisku: piekarz przemysłowy w renomowanej piekarni.
Opis stanowiska:
Przygotowanie i wypiek pieczywa, formowanie ręczne lub mechaniczne odpowiedniego kształtu wypieku, umieszczanie uformowanego i wyrośniętego ciasta w piecu piekarskim, kontrola temperatury i czasu procesu pieczenia.

Miejsce pracy:  Oldenzaal
Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku piekarz przemysłowy (doświadczenie przy wypieku croissantów lub donuts jest dodatkowym atutem)
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego (min. komunikatywny)
  • Silna motywacja do pracy
  • Dokładność w wykonywaniu obowiązków w miejscu pracy
  • Brak przeciwwskazań do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 13,24 eur brutto/h (od 21 lat) + dodatek zmianowy 34% wynagrodzenie 17,74 eur brutto/h
  • Regularne tygodniowe wypłaty na konto
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy
  • Ubezpieczenie NL
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy
  • Zakwaterowanie w budynkach murowanych, pokoje 2 osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi)
  • Opiekę polskich rezydentów