Pracownik produkcji-pakownia

Aktualna

Dla Naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik produkcji -pakowacz

Zakres obowiązków

Pakowanie owoców mango i cytryn.

Praca polega na sortowaniu, ważeniu oraz pakowaniu warzyw i owoców do wyznaczonych pojemników (foliowe worki, tacki, skrzynki, kartony). Do obowiązków pracownika należy również układanie i przenoszenie zapakowanych warzyw czy owoców, obsługa maszyn służących do pakowania produktów spożywczych, utrzymanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.
Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Region: Westland

Wymagania:

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego
  • motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)
  • w przypadku zatrudnienia pary – wymagane min. 1 prawo jazdy)
  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwieUwaga!
    Parom gwarantujemy wspólne zakwaterowanie . Nie gwarantujemy wspólnej pracy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie (Wifi internet)
  • ubezpieczenie NL
  • serwis (opieka rezydentów)
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • wynagrodzenie 10,19 eur brutto na godzinę, nadgodziny liczone powyżej 38 w tygodniu oraz soboty płatne + 35 % dodatku do każdej przepracowanej godziny.
  • wypłaty tygodniowe
  • możliwość skredytowania dojazdu z Polski do Holandii
  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty