Pracownik produkcji -piekarnia

Aktualna

Dla Naszego klienta w Niderlandach poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik produkcji w piekarni
Opis stanowiska:
praca polega na pakowaniu, kontroli oraz dodawaniu pojedynczych składników jak również wykładanie pieczywa oraz obsługa maszyn.
Miejsce pracy:  Rotterdam

Wymagania:
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Silna motywacja do pracy
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 10,77 eur brutto/h (od 22 lat)
  • Gwarancję godzin
  • Regularne tygodniowe wypłaty na konto
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy
  • Ubezpieczenie NL
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy
  • Zakwaterowanie w budynkach murowanych -pokoje 2-osobowe (kompletnie wyposażone / WiFi)
  • Opiekę polskich rezydentów