Pracownik szklarni -Amarylisy

Aktualna

Dla Naszego klienta w Holandii poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik szklarni.

Zakres obowiązków:

praca polega na wyrywaniu/wykopywaniu cebulek kwiatowych amarylisów, segregowaniu/sortowaniu oraz ich pakowaniu. Praca w szklarni ma zmienny charakter. Może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie, jak również w pozycji schylonej.

Region: Westland

 Oferujemy:

  • brak wiekówki

  • atrakcyjne wynagrodzenie -10 eur. brutto/h. Nadgodziny liczone powyżej 38 w tygodniu oraz soboty płatne +135% /h

  • bonus 10 eur. za każdy sumiennie przepracowany tydzień

  • gwarancję godzin.

  • regularne tygodniowe wypłaty na konto

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na okres min. 3 miesięcy

  • ubezpieczenie NL

  • przejazd do Holandii kredytowany

  • bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania (lokacja firmowa) do miejsca pracy

  • zakwaterowanie w budynkach murowanych -pokoje 2-osobowe

    (kompletnie wyposażone / WiFi).

  • opiekę polskich rezydentów

Wymagania:

  •  dyspozycyjność min. 3 miesiące

  •  brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej

  •  prawo jazdy (w przypadku zatrudnienia par wymagane min. 1 prawo jazdy)

  •  motywacja do pracy

  • mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie