Pracownik szklarni- kwiaty doniczkowe

Aktualna

Dla Naszego klienta w Holandii poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: pracownik szklarni.

Zakres obowiązków: do obowiązków pracownika należy sadzenie, przesadzanie, obrywanie pączków, przycinanie lub obrywanie liści oraz inne czynności związane z  produkcją kwiatów doniczkowych, pakowanie oraz przygotowywanie kwiatów do wysyłki. Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Region: Westland

Wymagania:

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub holenderskiego
  • motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia umowy o pracę)

Oferujemy:

  • zakwaterowanie (Wifi internet)
  • ubezpieczenie NL
  • serwis (opieka rezydentów)
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • wynagrodzenie 9,94 eur brutto na godzinę (nadgodziny powyżej 38 godz. w tygodniu oraz soboty płatne + 35% do każdej godziny)
  • wypłaty tygodniowe
  • możliwość skredytowania dojazdu z Polski do Holandii
  • praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty