Pracownik szkółki drzewek

Aktualna

Poszukujemy kandydatów dla Naszego klienta w Holandii do pracy na stanowisku: pracownik szkółki drzewek (ozdobnych oraz owocowych).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Praca polega głównie na pielęgnacji drzewek, przycinaniu, sadzeniu oraz przygotowanie drzewek do sprzedaży.

MIEJSCE PRACY : Kesteren

WYMAGANIA:

  • jęz. angielski lub holenderski (komunikatywny)
  • Prawo jazdy Kat. B (mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (również zaliczane prace wykonywane w własnym gospodarstwie rolnym)
  • Motywacja
  • Umiejętności organizowania i planowania czasu pracy
  • Mile widziany własny transport (lub opcja dojazdu do pracy rowerem)

OFERUJEMY:

  •  Zakwaterowanie (Wifi-internet) -domki 3-4 osobowe w miejscowości Kesteren
  •  Ubezpieczenie NL
  •  Płacę 10,41 eur brutto na godzinę -sobota od godz. 12:30 + 50% dodatku, oraz nadgodziny powyżej 38 h w tygodniu +35% dodatku.
  •  Możliwość stałej współpracy
  •  Regularne wypłaty w systemie 4 tygodniowym (miesięczne)